אפיסנס סופטוור תאפשר בדיקת מהירות אתרים מישראל ללא תשלום

אפיסנס סופטוור הישראלית, חברה המתמחה בשיפור מהירות אתרים,  הכריזה היום על זמינותו של שירות מקומי לבדיקת מהירות אתרים. השירות יינתן בשלב ראשון כחלק מאתר WebPageTest העולמי ובשלב שני ישירות מאתר החברה.

"מחקרים מצביעים כי הגולש הממוצע יצביע באצבעות כאשר האתר אליו הוא פונה יהיה איטי מ-3 שניות ואפילו פחות מכך.", אומר גיל גבעתי, מנכ"ל החברה. "יתרה מזאת, גם מנועי חיפוש היום מודדים את מהירות האתרים בשביל לעודד את האתרים המהירים יותר. לצערנו, המודעות בארץ למהירות אתרי האינטרנט אינה גבוהה ובשביל לסייע לקידום יכולתם של חברות ישראליות להתחרות עם חברות בינלאומיות מעל גבי האינטרנט, אנו שמים דגש בפעילותנו על נושא מהירויות האתרים. שיתוף הפעולה עם WebPageTest, פלטפורמת קוד פתוח המנוהלת על ידי עובד גוגל כיום, פט מינן, ונתמכת על ידי גוגל וחברות נוספות, הוא רק אחד השלבים בדרך ארוכה שבכוונתנו לפסוע בה ביחד עם בעלי העסקים בישראל."

WebPageTest הינו אתר המאפשר לבדוק את מהירות טעינת הדפים באמצעות אינטרנט אקספלורר או דפדפני כרום הפרוסים על מחשבי בדיקה שולחניים ייעודיים ברחבי העולם. כחלק מהבדיקה ניתן להגדיר את המיקום הרצוי, לדמות מהירויות חיבור שונות ואפילו להקליט את האופן שבו נבנה הדף במחשב הבדיקה. עם סיום הרצת הבדיקה מתקבל דו"ח מפורט הכולל תרשים מפל (waterfall Chart) ומאפשר ניתוח צווארי בקבוק והסקת מסקנות. מדריך מקוצר להבנת תרשים המפל ניתן למצוא במאמר מיוחד בנושא בכתובת זו.

 על מנת לקדם את המודעות למדידת מהירות אתרים, תחל אפיסנס סופטוור לפרסם גם סרטוני השוואה בין אתרי אינטרנט בקטגוריות השונות. הסרטונים הינם חלק מתוצרי הבדיקות המבוצעות באתר.

אפיסנס סופטוור הינה חברת פרטית העוסקת במתן פתרונות למדידת והאצת אתרי אינטרנט ופורטלים בישראל. במסגרת שירותיה, מטמיעה החברה פתרונות טכנולוגיים של חברת מייקרוסופט לניטור יישומי דוט נט ואתרים מבוססי SharePoint, פתרונות של חברת Aptimize להאצת אתרים על ידי יישום אופטימיזציות למבנה דפי האתר ומתבססת על שיתופי פעולה עם רשת מומחים עולמיים בנושא.

כתיבת תגובה