אפיסנס הטמיעה את תוכנת אפטימייז לשיפור ביצועי פורטל ה-SharePoint בחברת קליק סופטוור

חברת קליקסופטוור (נאסד"ק: CKSW    ), ספקית מובילה של פתרונות ניהול כוח אדם ואופטימיזציה של מערך שירות, בחרה בטכנולוגיית Aptimize   המאיצה את זמני טעינת דפים בדפדפן  כדי לשפר את חווית הגלישה של עובדיה ברחבי העולם בפורטלים הפנימיים ללא צורך בביצוע שינויים כלשהם במערכות התוכנה או בחומרה המפעילה אותן. היקף העסקה לא נמסר לפרסום.

 

יונתן פילדס, מנהל מערכות מידע בחברת קליקסופטוור : "קליקסופטוור הינה חברה גלובלית אשר מערכות המידע מהוות נדבך מרכזי בחיבור בין כלל העובדים. בחרנו בטכנולוגיית Aptimize כדי להביא לשיפור מיידי של עשרות אחוזים בזמני הטעינה של פורטלים מבוססי Sharepoint, וזאת לאחר הוכחת יכולת קצרה שהוכיחה מיידית שיפור של שניות בגלישה למערכות הן מישראל, הן מארה"ב והן מאוסטרליה. העובדה כי טכנולוגיית Aptimize ניתנת ליישום מיידי ללא צורך בביצוע שינויי תוכנה או חומרה כלשהם ויחס העלות – תועלת האטרקטיבי שהוצע לנו שכנעו אותנו להיות בין הלקוחות הראשונים בישראל ליישום טכנולוגיה זו בפורטלים מבוססי גרסת 2010 החדשה."

 

גיל גבעתי , מנכ"ל Efficens-Software, הנציגה הבלעדית של חברת Aptimize מוסר:" אנו שמחים וגאים על כך שקליקסופטוור בחרה בטכנולוגיית Aptimize להאצת זמני התגובה של הפורטלים שלה. טכנולוגיה ייחודית זו מאפשרת יישום מיידי בפועל של מתודולוגיות בינלאומיות ידועות להבטחת חווית גלישה מהירה ויעילה ללא צורך בביצוע שינויים בפועל בקוד מערכות הלקוח. היכולת שלנו להוכיח שיפור מיידי של עשרות אחוזים בזמני הטעינה של דפי אינטרנט לאחר הטמעה קצרה מאד, אך ללא שום שינוי בתוכן או בעצוב הדף, היוותה גורם משמעותי בהוכחת ה-Time To Value של המוצר. בכך מצטרפת קליקסופטוור לרשימה ארוכה של לקוחות בעולם העושים שימוש במוצרי Aptimize כגון מייקרוסופט וגוגל."

 

אודות Aptimize

חברת Aptimize הניוזילנדית שמה לה למטרה להתמודד עם הפיכת הדפדפנים לצוואר בקבוק עיקרי בעת גלישה במערכות אינטרנט שונות לאור השיפורים המהותיים בחומרות שרתים ורוחבי הפס. על בסיס מתודולוגיית YSLOW הבינלאומית, פיתחה החברה את ה-Website accelerator וה-Sharepoint Accelerator על מנת לשפר באופן משמעותי את מספר הפניות שמבצעים דפדפנים לשרת לצורך הבאת תכנים, את נפחי המידע המועברים למשתמש ולעקוף מגבלות דפדפנים בבניית תצוגת המשתמש משהגיעו הנתונים. המנוע המשותף מאפשר אופטימיזציה בזמן ריצה של בקשות משתמשים וקיצור זמני התגובה בעשרות אחוזים. לאחרונה אף זכתה החברה להכרה כאשר נכללה ברשימת ה-Cool Vendors של חברת האנליסטים גרטנר גרופ. מוצרי החברה ניתנים להתקנה על שרתי windows ולינוקס.

 

אודות קליקסופטוור

קליקסופטוור היא הספקית המובילה של פתרונות ניהול כוח אדם ואופטימיזציה של מערכי שירות. פתרונות אלה מייצרים ערך עסקי עבור ארגוני שירות באמצעות רמות תפוקה גבוהות, שביעות רצון לקוח וחיסכון בעלויות. קליקסופטוור מציעה פתרונות ושירותים המניעים את תהליכי קבלת ההחלטות לרוחב כל רמות הארגון. החל בחיזוי ביקוש הלקוחות, תכנון קיבולת הארגון ושיבוץ משמרות, וכלה בקבלת החלטות בזמן אמת בשילוב שירותי תזמון, ניידות ושירותים מבוססי מיקום (GPS), קליקסופטוור מסייעת לארגוני השירות להפיק את המירב מן המשאבים שלהם. החברה, שלה יותר מ-150 לקוחות ברחבי העולם ממגוון ענפי תעשיות, וכן שותפויות עם ארגונים מובילים מתחומי אינטגרצית מערכות, נהנית מעמדה ייחודית המאפשרת לה לספק ביצועים עסקיים מעולים לכל ארגון. משרדיה הראשיים של החברה ממוקמים בברלינגטון, מסצ'וסטס ובישראל, והיא מחזיקה משרדים גם באירופה ואזור אסיה פסיפיק.

הערות סגורות.