אפיסנס סופטוור הטמיעה תוכנה לניהול אולמות במשכן לאומנויות הבמה

חברת Efficens Software, המפיצה הבלעדית של תוכנת Meeting Room Manager בישראל, הכריזה כי סיימה את הטמעתה של התוכנה המותאמת למוסדות תרבות במשכן החדש לאומנויות הבמה בבאר שבע. השימוש ב Meeting Room Manager במשכן, יאפשר את יצירתו של מאגר נתונים תפעולי וניהולי הכולל את עיקר המידע הקשור לפעילויות התרבות במתחם משלבי תכנון הפעילות ועד לניתוחו על ידי ההנהלה הבכירה. התוכנה המוטמעת צפויה לשפר ולייעל תהליכי עבודה בארגון, ולספק לכלל בעלי התפקידים במשכן פלטפורמה אחידה לשיתוף מידע וקבלת החלטות תפעוליות ואסטרטגיות, תוך שימוש בממשק ידידותי ונוח למשתמש.

"ניהול ותפעול פעילויות תרבות אינם מסתכמים בתהליכים של רגע.", אומר גיל גבעתי, מנכ"ל Efficens Software. "הגופים העוסקים בכך מנהלים מדי יום ביומו פרוייקטים המצריכים בעלי תפקידים שונים ומשאבים אנושיים וטכניים. ההיכרות עם תהליכים אלה, משלב תכנון הפעילות ועד לביצועה בפועל כולל תמחור וניהול מלאי, היא שהביאה אותנו לייצוג Meeting Room Manager בישראל וליצירת גרסה ייחודית (בנוסף לזו המשמשת מרכזי כנסים והדרכה ואשר מותקנת בקרב למעלה מ-1,200 לקוחות ברחבי העולם) לשימושם של גופי התרבות ומחלקות התרבות בישראל. השימוש ב-Meeting Room Manager יקנה לגופי התרבות את היכולת לתפעל ולנתח את פעילותם בצורה קלה יותר, על מנת לאפשר להם גם יציבות כלכלית, ובכך יאפשר לכולנו ליהנות מפעילויות תרבות רבות יותר באזורי מגורינו."

הבחירה במערכת של Efficens Software נעשתה לאחר שהוכיחה את יכולותיה במוסדות תרבות מובילים בשוק הישראלי. לאור העובדה שהמשכן מהווה בית לשלושה גופים שונים: התיאטרון העירוני, הסימפונייטה והגוף המנהל הפועל למען הבאת מופעים אורחים לתושבי האיזור, מערכת ניהול האולמות תאפשר את הפעלת המשכן ביעילות מירבית, תוך שיתוף מידע בזמן אמת בין כל הגורמים השונים הפועלים להצלחת המשכן. (איציק מרציאנו, מנהל מערכות המידע בעיריית באר שבע)

הערות סגורות.