אפיסנס סופטוור תכריז בכנס שליטה ובקרה על פתרון לניטור חווית משתמש במערכות WEB

אפיסנס סופטוור, נציגת חברת AVIcode – המובילה בתחום ניטור יישומי דוט נט, תציג בכנס שליטה ובקרה של קבוצת ThePeople את פתרון ה-Intercept UX לניטור זמני תגובת המשתמש במערכות מבוססות Web.

"ארגונים רבים מבססים כיום את מערכותיהם על ממשק משתמש רזה מבוסס דפדפן.", אומר גיל גבעתי, מנכ"ל Efficens Software. "למרות היות השרת הרכיב היחידי המפעיל קטעי קוד משמעותיים, מדידות הביצועים בחלק זה של המערכת חושפות רק 30-60 אחוזים מהזמן האמיתי אותו חווה המשתמש. Intercept UX שיוצג בכנס שליטה ובקרה הינו הפתרון הראשון מסוגו המאפשר בקרה מקצה עד קצה על זמני תגובת המשתמש תוך התחשבות במרכיבים שונים כגון קווי תקשורת, נפח המידע המועבר את המשתמש ועוד. ארגונים שעשו שימוש במוצר בשלבי הבדיקות שלו הצליחו לשפר במאות אחוזים את ביצועי מערכותיהם ולחשוף מידע אודות איכות מערכותיהם שלא היה גלוי להם עד כה."

Intercept UX הינו הרכיב החדש ביותר בסל הפתרונות של חברת AVIcode. פתרונות קודמים כוללים את רכיב המידע למנהלים – AVIcode Advisor ואת חבילות הניטור לפלטפורמת הדוט נט ובכלל זה למוצרי מייקרוסופט – BizTalk, Sharepoint ו-Reporting Services.

בין לקוחות AVIcode בישראל ניתן למצוא גופים כגון כלל ביטוח, בנק מזרחי טפחות, בנק איגוד, גופים בטחוניים שונים ועוד.

הערות סגורות.